Разложите на множители:

3a-ab

24ab + 36a2 + 4b2

125+a3b3

+5
Ответы (1)
  1. 25 августа, 06:29
    0
    3a - ab = a (3-b)

    24ab + 36a^2 + 4b^2 = 24 ab + (6a + 2b) (6a + 2b)