Решат равняння 6 х ^ 2 + х-7 = 0

+5
Ответы (1)
  1. 3 мая, 15:31
    0
    6 х²+х-7=0

    Д=1+4*6*7=1+168=169=13²

    Х1=-1+13/12=1

    Х2=-1-13/12=-14/12=-7/6=-1 1/6

    Ответ: 1, - 1 1/6