0,9805 - (х-6,007) = 0,07841

+4
Ответы (1)
  1. 27 октября, 02:00
    0
    0,9805 - (х-6,007) = 0,07841

    х-6,007=0,9805-0,07841

    х-6,007=0,90209

    х=0,90209+6,007

    х=6,90909