15,7*3,09+15,7*2,91 вычислите

+2
Ответы (1)
  1. 16 июня, 01:46
    0
    15,7*3,09 + 15,7*2,91 = 15.7 * (3.09 + 2.91) = 15.7 * 6 = 94.2