Подайте у вигляди многочлена вираз (х-6) (х²+6 х+36)

+2
Ответы (2)
  1. 2 мая, 23:55
    0
    =x³+6x²+36x-6x²-36x-216=x³-216
  2. 3 мая, 01:58
    0
    (x-6) (x^2+6x+36) = x^3+6x^2+36x-6x^2-36x-216=x^3-216.