подайте у вигляди многочлена вираз

(x-4) ² - (x-5) (x+5)

+2
Ответы (1)
  1. 10 февраля, 16:36
    0
    (x-4) ² - (x-5) (x+5) = х²-8 х+16 - х² + 25 = 41-8 х