163 + 219 354 + 165 285 + 394 736 + 96 683 - 574 412 - 248 918 - 383 864 - 75

+1
Ответы (1)
  1. 20 марта, 18:40
    0
    163+219354=219517

    219517+165285=384802

    384802+394736=779538

    779538+96683=876221

    876221-574412=301809

    301809-248918=52891

    52891-383867=-330976

    -330976-75=-331051