Розвязати 4/27-1/6+7/18

+5
Ответы (1)
  1. 7 июня, 23:00
    0
    4/27 - 1/6 + 7/18 = 8/54 - 9/54 + 21/54 = (8 - 9 + 21) / 54 = 20/54 = 10/27