Розвязати системи

{3x-y=17

{2x+3y=-7

+2
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 21:20
    0
    3x-y=17

    2x+3y=-7

    y=3x-17

    2x+3 (3x-17) = - 7

    2x+9x-51=-7

    11x=44

    x=4

    y=3*4-17=-5

    Ответ: (4; - 5)