Зазложите на множетели - 5m2+10mn-5n2

+4
Ответы (2)
  1. 22 ноября, 14:20
    0
    -5 (m-n) ^2

    в квадрате - ^2 означает
  2. 22 ноября, 15:14
    0
    -5m²+10mn-5n²=-5 (m²-2mn+n²) = - 5 (m-n) ²