Разложите на множители x в квадрате-9y в квадрате+x-3y

+1
Ответы (1)
  1. 29 марта, 05:44
    0
    X²-9y²+x-3y = (x-3y) (x+3y) + (x+3y) = (x+3y) (x-3y+1)