Разложите на множетели 8g (p-1) + p-1

+2
Ответы (2)
  1. 23 июля, 22:35
    0
    8g (p-1) + p-1 = (p-1) (8g+1)
  2. 24 июля, 00:22
    0
    8g (p-1) + (p-1) = (p-1) (8g+1)