4 1/2 * 8/9 - 5/3 : 10 2/3

+5
Ответы (1)
  1. 4 августа, 22:53
    0
    4 1/2*8/9=9/2*8/9=4

    5/3:10 2/3=5/3*3/32=5/32

    4-5/32=3 27/32