4 умножить (5 х-у) - 3 умножить (у+6 х)

+1
Ответы (2)
  1. 6 марта, 04:36
    0
    20x-4y-3y+18x=38x-7y
  2. 6 марта, 06:58
    0
    4 (5x-y) - 3 (y+6) = 20x-4y-3y-18x=20x-7y-18x=2x-7y