A^4b^2-b^4a^2=

Ответ:

+3
Ответы (2)
  1. 13 июля, 10:23
    0
    (а^2+2 аb+b^2) + 4 - (4b+4a) =

    = (a+b) ^2-4 (a+b) + 4=

    = (a+b-2) ^2
  2. 13 июля, 12:13
    0
    A⁴b²-b⁴a²=a^6• (-b^6) вроде так