Упростите выражение:

1. 4 с (с - 2) - (с - 4) 2

2. 3 а (а + 2) - (а + З) 2

3.3 (у - I) 2 + 6 у.

4. 8 с + 4 (1 - с) 2

+1
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 07:45
    0
    1) 4 с^2-8c - (c^2-8c+16) = 4c^2-8c-c^2+8c-16=3c^2-16

    2) 3a^2+6a - (a^2+6a+9) - 3a^2+6a-a^2-6a-9=2a^2-9

    3) 3 (y^2-2y+1) + 6y=3y^2-6y+1+6y=3y^2+1

    4) 8c+4 (1-2c+c^2) = 8c+4-8c+c^2=4+c^2