Упростите выражение

0,3 х-2 (0,7 х+0,5 у) + 1/10 х

+5
Ответы (1)
  1. 7 августа, 04:35
    0
    0.3x-1.4x-y+0.1x=-1.1x+0.1x-y=-x-y