Сократить дробь

4m в кв - n в кв дробь 3n-6m

+5
Ответы (1)
  1. 11 декабря, 14:18
    0
    (4m^2-n^2) / 3n-6m = ((2m-n) (2m+n)) / 3 (n-2m) = ((2m-n) (2m+n)) / (-3) (2m-n) = (2m+n) / - 3