2,43 * (1/3) ^³+6^² (2^5-28) = ?

+4
Ответы (1)
  1. 13 августа, 02:13
    0
    2,43 * (1/3) ³ + 6² * (2⁵ - 28) = 2,43*1/27 + 36 * (32 - 28) = 0,09 + 144 = 144,09