9 (9-5 х) в квадрате + 17 (9-5 х) + 8=0

+3
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 18:19
    0
    9 (9-5x) ²+17 (9-5x) + 8=0

    9 (81-90x+25x²) + 153-85x+8=0

    729-810x+225x²+153-85x+8=0

    890-895x+225x²=0

    178-179x+45x²=0

    D=32041-32040=1

    x1 = (179+1) / 90=2

    x2 = (179-1) / 90=1.9 (7)