5x в квадрате + 4x минус 1=0

+2
Ответы (1)
  1. 2 октября, 11:31
    0
    5x (2) (типо кватрад) 4x-1=0

    25x+4x-1=0

    25x+4x=1

    28x=1

    x=1/28 (типо дроби)