4 целых1/12: (3:2 4/7) - 5/8

+4
Ответы (1)
  1. 19 июля, 00:36
    0
    1) 3:2 4/7=1 1/6

    2) 4 1/2:1 1/6=3 1/2

    3) 3 1/2-5/8=2 7/8