Упростите выражение:

а) 5 х-2 у+3 х-4 у;

б) 15 х - (х-2) + (3 х+4)

+1
Ответы (1)
  1. 27 декабря, 16:48
    0
    А) 5x-2y+3x-4y=8x-6y=2 (4x-3y)

    b) 15x - (x-2) + (3x+4) = 14x+2+3x+4=17x+6