3 1/8 •5

7•2 3/7

2 2/5•10

6•4 5/12

+5
Ответы (1)
  1. 6 июля, 02:45
    0
    3 1/8*5=15.625

    7*2 3/7=17

    2 2/5*10=24

    6*4 5/12=26.5