1) √2,4*√0,6/√0,16

2) 30^0,4*6^0,6:5^-2,6

+5
Ответы (1)
  1. 5 октября, 13:24
    0
    √1,44/√0,16=1,2/0,4=3

    5^0,4*6^0,4*6^0,6/5^-2,6=6*5^3=750