Вычислите: (810/162 + 675/225) * (810/162 - 675/225) + 1,11 + 0,19 - 1,3 * 2 / 2,06 + 0,54

+4
Ответы (1)
  1. 22 мая, 14:13
    0
    (5+3) * (5-3) + 1.3-2.6/2.6=14+1.3-1=15.3-1=14.3