А) (7 у+2 х) (3-4 у)

Б) х в квадрате (5 х-2) (7-х)

+1
Ответы (1)
  1. 28 июля, 04:59
    0
    A) (7 у+2 х) * (3-4 у) = 21y - 28y*y (то есть в квадрате) + 6x - 8xy

    Б) х*x (то есть в квадрате) * (5 х-2) * (7-х) = (5x - 2) * (7*x*x - x*x*x) = 35x*x*x-5*x*x*x*x - 14*x*x + 2*x*x*x