Рамножите на множетили:

m²-n²

9x²-y²

49c²-0.04a²

+4
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 02:36
    0
    1) m²-n² = (m+n) (m-n)

    2) 9x²-y² = (3x) ²-y² = (3x+y) (3x-y)

    3) 49c²-0,04a² = (7c) ² - (0,2a) ² = (7c+0,2a) (7c-0,2a)