9x²-16x²=

x²-4y²=

x³-8y³=

27a³-64b³ =

+5
Ответы (1)
  1. 11 июля, 13:22
    0
    9x²-16x²=-5 х2

    x²-4y² = (х-2 у) (х+2 у)

    x³-8y³ = (х-2 у) (х2 + 2 ху+4 у2)

    27a³-64b³ = (3 а-4 в) (9 а2+12 ав+16 в2)