18c в квадрате - 2 (3c-1) в квадрате=

+3
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 18:14
    0
    18 с²-2 (3 с-1) ²=18 с²-2 (9 с²-6 с+1) = 18 с²-18 с²+12 с-2=12 с-2