0,024/3,4*0,51/18

помогите решиить)

+4
Ответы (1)
  1. 22 сентября, 14:41
    0
    0, 024/3,4=24/3400 = (сокращаем дробь на 8) 3/425,

    (3/425) * 0,51 = (3*0, 51) / 425=1,53/425=153/42500,

    (153/42500) / 18=153 / (42500*18) = (сокращаем дробь) 17 / (42500*2) = 17/85000=0,0002.