Cистема уравнений! {3=2k+m {4=-k+m

+3
Ответы (2)
  1. 25 ноября, 21:10
    0
    {3=2k+m отнимем - 1=3k k=-1/3 подставим 4=1/3+m m=3 2/3

    {4=-k+m
  2. 25 ноября, 21:49
    0
    |m=4+k |m=4+k |k=-1/3

    |2k+4+k=3 = = = >|3k=-1 = = = >|m=11/3