система,

x/3 + 7y = 13

-5x+1/2y=16

3x-20y = 11

x+6y=10

9x+3y = - 6

-1,5x+y=-5

+1
Ответы (2)
  1. 18 ноября, 19:20
    0
    1

    2) 3x-20y = 11

    x+6y=10

    3 (10-6 у) - 20 у=11

    х=10-6 у

    30-18 у-20 у=11

    38 у=30-11

    38 у=19

    у=19/38=1/2

    х=10-6*1/2=10-3=7

    3) 9x+3y = - 6

    -1,5x+y=-5

    9 х+3 (1,5 х-5) = - 6

    у=1,5 х-5

    9 х+3 (1,5 х-5) = - 6

    9 х+4,5 х-15=-6

    13,5 х=-6+15

    13,5 х=9

    х=9/13,5=9*2/27=2/3

    у=3/2*2/3-5=1-5=-4
  2. 18 ноября, 19:48
    0
    Х+21 у=39

    -5 х+0.5 у=16

    х=39-21 у

    -5 (39-21 у) + 0.5 у=16

    -195+105.5 у=16

    105.5 у=211

    у=2

    х=39-21*2

    х=-3