a+b = 4

a в кубе + b в кубе = 40

ab=?

+2
Ответы (1)
  1. 1 марта, 02:57
    0
    a^3+b^3 = (a+b) (a^2-ab+b^2) = 4 (a^2-ab+b^2) = 40

    (a^2-ab+b^2) = 10

    (a^2+b^2) = (a+b) ^2-2ab

    (a+b) ^2-2ab-ab=10

    16-3ab=10

    ab=2