Система: х (квадрат) + у (квадрат) = 29 3 х-7 у=-29 2. Система 1/x + 1/y=3 1/x (в квадрате) - 1/y (в квадрате) = 6

+3
Ответы (1)
  1. 24 мая, 01:36
    0
    x^2+y^2=29

    3x-7y=-29

    x^2+y^2=29

    7y-3x=29

    y=29 + 3x/7

    x^2 + (29+3x/7) ^2 = 29

    49x^2 + 841 + 174x+9x^2 = 1421

    58x^2+174x-580=0

    x^2+3x-10=0

    D=9-4*1*-10=49

    x1=-3+V49/2=2

    x2=-3-V49/2=-5

    y=29+6/7 = 5

    y = 29-15/7=2

    Ответ 2 5 2 5

    1/x+1/y=3

    1/x^2 - 1/y^2=6

    1/x=3 - (1/y)

    (3-1/y) ^2 - 1/y^2=6

    (3y-1) / y^2-1/y^2=6

    9y^2-6y+1-1=6y^2

    3y^2-6y=0

    3y (y-2) = 0

    y=0

    y=2

    x=2/5