А) X^2-8x-9=0 б) x^2-17x+42=0 в) у^2+8y+15=0 г) z^2-3z-10=0 д) y^2-11y-80=0

+4
Ответы (1)
  1. 10 октября, 18:17
    0
    а) X^2-8x-9=0

    Д=64+36=100

    х1=9, х2=-1

    б) x^2-17x+42=0

    Д=289-168=121

    х1=3, х2=14

    в) у^2+8y+15=0

    Д=64-60=4

    у1=-5, у2=-3

    г) z^2-3z-10=0

    Д=9+40=49

    z1=5, z2=-2

    д) y^2-11y-80=0

    Д=121+320=441

    у1=16, у2=-5