X (в кубе) + 2 х (в квадрате) - 16 ч-32=0

+3
Ответы (1)
  1. 24 января, 10:44
    0
    х³ + 2 х² - 16 х - 32 = 0

    х² (х+2) - 16 (х+2) = 0

    (х²-16) (х+2) = 0

    (х-4) (х+4) (х+2) = 0

    х-4=0 или х+4=0 или х+2=0

    х=4 х=-4 х=-2

    Ответ - 4, - 2, 4