27*36^1/2 * (3 3/8) ^-2/3

+2
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 07:54
    0
    27 * (6^2) ^1/2*27/8^-2/3=27*6 * (3/2^3) ^-2/3=27*6*9/4=364,5