1. (m-2) (m-6) - (m-4) в квадрате

+5
Ответы (1)
  1. 30 сентября, 12:38
    0
    (m-2) (m-6) - (m-4) ²=

    m²-6m-2m+12 - (m²-8m+16) =

    m²-8m+12-m²+8m-16=

    -4