Y=x (в квадрате) + 4x+11

+2
Ответы (2)
  1. 20 августа, 06:49
    0
    (х-4) ^2=4 х-11.

    х^2-8x+16-4x+11=0.

    x^2-12x+27=0.

    D = (-12) ^2-4*27=36.

    х1=12-6:2=3.

    х2=12+6:2=9.
  2. 20 августа, 07:03
    0
    y=x2+4x+11

    D = b (в квадрате) - 4ac

    D = 4 (в квадрате) - 4 * 11 = 16 - 44=-28

    решений нет