хуdx = (1+х (в квадрате) dу

+5
Ответы (1)
  1. 18 июля, 16:50
    0
    xydx = (1+x^2) dy

    x / (1+x^2) dx=dy/y

    1/2ln (1+x^2) = lny

    y^2=1+x^2

    y=sqrt (1+x^2)