Решите уравнение

sin2x/sin (pi/2+x) = - 1

+5
Ответы (2)
  1. 3 декабря, 12:53
    0
    sin2x/cosx=-1

    2sinxcosx/cosx=-1

    2sinx=-1

    sinx=-1/2

    x=-pi/6+2pin

    x=-5pi6+2pin

    Ответ: - pi/6+2pin

    -5pi6+2pin
  2. 3 декабря, 13:41
    0
    2sin (x) cos (x) / cos (x) = - 1

    2sin (x) = - 1

    sin (x) = - 1/2

    x = (-1) ^ (n) * (-pi/6) + pi*n