винести множник за знак кореня:〖^4〗√ (a^5 b^15)

+5
Ответы (2)
  1. 24 октября, 16:57
    0
    sqrt (a^5*b^15) = a^2*b^7*sqrt (a*b)
  2. 24 октября, 17:10
    0
    sqrt (a^5*b^15) = a^2*b^7*sqrt (a*b)

    12 минут тому