12^3,2 * 6^ (-2>,2) / 2^2,2

+4
Ответы (1)
  1. 28 апреля, 12:10
    0
    12^3,2*6^ (-2,2) / 2^2,2 = (4*3) ^3,2 * (2*3) ^ (-2,2) / 2^ (2,2) = 2^6,4*3^3,2*2^ (-2,2) * 3 (-2,2) / 2^2,2=2^2*3=4*3=12

    Ответ: 12