203 x 26 - (3292 + 2579) : 57

+3
Ответы (2)
  1. 25 мая, 14:36
    0
    3292+2579=5871

    203 х26=5278

    5871:57=103

    5278-103=5175
  2. 25 мая, 14:51
    0
    1) 3292+2579=5871

    2) 203*26=5278

    3) 5871:57=103

    4) 5278-103=5175