12 х+3 у-0.6 х-4 у+1 при х=-0.5 у=2

+2
Ответы (1)
  1. 29 июля, 05:34
    0
    12 х+3 у-0,6 х-4 у+1=12 х-0,6 х+3 у-4 у+1=11,4 х-1 у+1

    если х=-0,5 у=2, то 11,4 * (-0,5) - 1*2+1=5,7-2+1=-6,7