Знайдить обем прямокутного паралепипида, висота якого доривнюе 20 cm, ширина на 5 cm менше за висотут, а у довжину у 2 рази бильша за ширину

+4
Ответы (1)
  1. 12 января, 11:50
    0
    1) 20 - 5 = 15

    2) 15*15 = 75

    3) 20 * 2 + 15*2+75*2=220