Разложите на множители a^3-3a^2b+3ab^2-b^3

+1
Ответы (1)
  1. 19 июля, 16:15
    0
    A^3 - 3a²b + 3ab² - b^3 = (a - b) ^3 = (a - b) (a - b) ² = (a - b) (a - b) (a - b)