Вычислите 8√5 : (0.4√0.2)

+4
Ответы (1)
  1. 18 июля, 23:32
    0
    8√5: (0.4√0.2) = 8√5:[ (4/10) √ (2/10) ]=8√5:[ (2/5) √ (1/5) ]=8√5*5*√5:2=4*5*5=100