Розлажите на множители: 12x (в квадрате) - 12

+5
Ответы (2)
  1. 22 декабря, 11:18
    0
    Ответ: 12 (x^2-1) ...
  2. 22 декабря, 13:00
    0
    = 12 (х²-1) = 12 (х-1) (х+1)